בניית אתרי אינטרנט מנצחים

הנכוחות של כל עסק באינטרנט מתחילה כמובן בבניית אתר אינטרנט!
אין ספק שכל עסק צריך אתר אינטרנט הוא הבית של כל עסק באינטרנט והחשיבות שלו גדולה אך בניית אתר אינטרנט אינה מתחילה ומסתיימת בזה.

קצת דוגמאות מאתרי האינטרנט שלנו: 
אתרי האינטרנט שלנו נבנים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר! הליווי שלנו מתחיל משלב התכנון, הבנת הצורך, העיצוב וממשיך בבניית אתר האינטרנט והתוצר הסופי, אך לא מסתיים.

לקוחותינו נהנים מאחריות מלאה, משירותי קידום לבקשתם ובמידת הצורך, מעדכוני אבטחה שותפים ומעדכוני טכנולוגיה קבועים. אין צורך לבנות אתר מחדש בכל כמה שנים ואין צורך לשלם המון כסף על שינויים בהם מעוניינים במהלך השנים. לקוחותינו נהנים משירות מתמשך לפי צרכיהם ושידרוגי אתר במחירים נמוכים כך שהפתרון הוא קבוע!

A

...  

B

...  

C

...  

D

...  

E

...  

F

...  

G

...  

H

...  

K

...  

בניית אתר אינטרנט - שלב תכנון

בניית אתר אינטרנט צריכה להתחיל בתכנון נכון וישנן שאלות שיש לענות עליהן.
איזו חברה יש לי, מה המוצרים שלי, מה מייחד אותי, מה התקציב שלי, מי קהל היעד שלי ועוד...
שאלות אלו ללא ספר יסייעו לנו בבניית אתר אינטרנט נכון ומתוכנן היטב ובעזרתן נוכל להסיק
איזה סוג אתר אנחנו צריכים (תדמיתי, חנות אינטרנטית וכו'), מה הסגנון העיצובי שנשתמש בו בבניית אתר האינטרנט, כמה דפים אנחנו צריכים בתוכו, האם אנחנו צריכים קידום אורגני, קידום ממומן, אילו תמונות נכונות לנו באתר, מה סגנון הכתיבה שמתאים לקהל היעד שלנו, מהן מילות המפתח אותן אנחנו צריכים לקחת בחשבון בבניית אתר אינטרנט נכון ומדויק לנו, האם יש לנו צורך בריבוי שפות, האם אנחנו מעוניינים שיהיה רספונסיבי או יופיע בגירסת מחשב וגירסת נייד, אילו פיצ'רים אנחנו צריכים בתוכו וכו'...

שלב התכנון מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש ויש לבצע אותו במקצועיות ומיומנות כדי להגיע לתוצאה הרצוייה שהיא כמובן בניית אתר אינטרנט מושלם שמתאים במדויק לעסק שלנו ולמה שהגדרנו.

בניית אתר אינטרנט - שלב עיצוב

אחרי שתכננו יחד את בניית אתר האינטרנט שלנו, ביצענו תיאום ציפיות והגדרנו את המטרות, נתחיל לשחק עם צבעים ותמונות.
כיום ישנם בעולם כ- 600 מליון אתרי אינטרנט שמתרוצצים להם ברחבי האינטרנט, והבידול הראשוני הנראה לעין הינו העיצוב, לכן בניית אתר אינטרנט צריכה להיעשות במקצועיות מושלמת תוך התאמה נכונה לכל עסק ועסק. לאחרונה אני נתקלת בהמון בעלי עסקים שבוחרים לנסות ולבנות אתר עם תבניות ברורות וקבועות שלא נותנות חופש פעולה ומכתיבות את העיצוב של האתר. כשאנו עוסקים במקצועיות בבניית אתר אינטרנט אנחנו מתחילים מדף לבן וריק ונותנים חיים לתכנון ע"י עיצוב חופשי עם עולם אפשרויות בלתי מוגבל, ייחודי ויצירתי.

בניית אתר אינטרנט - שלב כתיבה

משמעות התוכן גדולה וחשובה. עוד משלב תכנון בניית אתר אינטרנט ועד לשלב הבנייה עצמה, התוכן מעסיק אותנו! התוכן חייב להיכתב במקצועיות ובדגש על התאמה למנוע החיפוש הפופולארי ביותר גוגל תוך שילוב של כתיבה מעניינת, סוחפת ומתאימה לקהל היחד שלנו...כזו שגם תגרום לגולש לקרוא ולהתעניין וגם תניע אותו לפעולה אותה אנחנו מעוניינים בסופו של דבר שיבצע. כתיבת SEO חייבת להיות מתוכננת, מילות המפתח צריכות להילקח בחשבון ואנו חייבים ליצור שילוב מושלם בין כתיבה שיווקית לכתיבה מעניינת ומניעה.

בניית אתר אינטרנט - שלב הבנייה

אחרי שתכננו במדויק, עיצבנו עיצוב מקצועי שמותאם לעסק שלנו וכתבנו את המלל הנכון...אנחנו יוצרים ובונים את האתר. בניית אתר אינטרנט נעשית במומחיות, לא עם תבניות מגבילות, אלא ביד חופשית שמתאימה את עצמה לכל השלבים אותם עברנו עד לשלב זה.

ההתאמה לגלישה מהסמארטפון הכרחית!

בניית אתר אינטרנט אינה מסתיימת במסך המחשב. כיום, כמות הגולשים דרך הסמארטפון עולה ונעשית משמעותית יותר ויותר. לכן בכל השלבים של בניית אתר האינטרנט אנו נשים דגש על גלישה דרך נייד.

נתכנן מה נכון וחשוב שיופיע באתר אינטרנט לנייד, נחליט אם אנחנו הולכים על עיצוב רספונסיבי או בונים 2 אתרי יעד, אחד למחשב ואחד לנייד ונבנה בהתאם את הבית שלנו באינטרנט תוך דגש על נוכחות גם לגלישה ממחשב וגם לגלישה מטלפון נייד.

בניית אתר אינטרנט - שלב הניהול

אחרי שסיימנו את בניית אתר האינטרנט יש לקחת בחשבון את הניהול שלו.
עוד בשלב התכנון אנו נבחן אם אנחנו מתכננים לבצע קידום אורגני או ממומן או גם וגם ונדע איך ניהול האתר שלנו צריך להתבצע. בנוסף, כמובן שנצטרך לשמור על רלוונטיות, לעדכן את האתר, להוסיף או למחוק ממנו מלל ותמונות. כשאני עומדת בפני בניית אתר אני כמובן שמה דגש על בנייה חופשית ללא תבנית ויצירה ייחודית של אתר, אך גם על מערכת ניהול ידידותית ובשפת האם שלנו, כך שהלקוח יוכל לבחור אם הוא מעוניין שינהלו עבורו את אתר האינטרנט שלו או אם הוא מעוניין לנהל אותו בעצמו ובהתאם למטרותיו. בנוסף, כל אתר שאנו בונים מקבל פתרון אחסון איכותי, שירות ותמיכה.
אתרי האינטרנט שלנו עוברים עדכוני אבטחה תמידיים, עדכוני טכנולוגיה ושידרוגים ללא עלות נוספת, או בעלויות נמוכות (תלוי בהקף העידכון) בהתאם לצורך וכשירות לבעל האתר.

בניית אתר אינטרנט - שלב הקידום

בין המוני אתרים ישראלים...איך יכנסו לאתר שלנו? תחום קידום אתר האינטרנט הולך יד ביד עם בניית אתר אינטרנט והוא מושפע ממנו בכל שלב ושלב. בנוסף, התחום הוא עולם ומלואו וניתן לבדוק ולהבין יותר בלחיצה כאן. קידום אתרים יכול להתבצע אורגנית - ע"י פעולות נכונות בתוך האתר ומחוצה לו, אנו יכולים לגרום לגוגל להבין שמדובר באתר איכותי ונכון לקהל היעד שלנו ושהוא מעוניין לספק להם חווית גלישה מעולה בכך שיציג להם את האתר שלנו.

קידום אתרים יכול היות גם קידום ממומן - בו אנחנו בונים קמפיין בתוך גוגל ומגדירים עבורו תקציב כדי שיחשוף ויראה בתוצאות החיפוש שלו את האתר שלנו.

בניית אתר אינטרנט - לסיכום

האתר שלך ישפיע המון על הלקוחות הפוטנציאליים שלך וכיום כמעט ואין צרכנים שרוכשים מוצרים או שירותים מבלי לעשות גוגל על העסק ממנו הם חושבים לרכוש, לכן כמו שהקדשת תקציב להקמת העסק חשוב להקדיש תקציב להקמתו באינטרנט. עולם האתרים הוא אין סופי ולכן חשוב לבחון ולבדוק איזה אתר יתאים לעסק שלך וכיצד ניתן להפוך אותו לנוכחות מעולה באינטרנט שגם מייצרת הכנסות ומביאה לעסק לקוחות.
ישנם סוגי עסקים שבהחלט יתאים להם אתר תדמיתי בסיסי עם מספר דפים, ישנם עסקים שכדאי שישקיעו באתר קצת יותר גדול ומכירתי ויש שיכולים לשלש את הכנסות העסק שלהם אם רק ישקיעו בבניית חנות אינטרנטית...

האתרים שאנחנו בונים מותאמים לכל לקוח ולקוח ונעשים בכלים הכי חדשניים ובטכנולוגיות הכי מתקדמות שיש!
בנוסף, כל אתר שאנו בונים מקבל פתרון אחסון איכותי, שירות ותמיכה.
אתרי האינטרנט שלנו עוברים עדכוני אבטחה תמידיים, עדכוני טכנולוגיה ושידרוגים ללא עלות נוספת, או בעלויות נמוכות (תלוי בהקף העידכון) בהתאם לצורך וכשירות לבעל האתר, כך שבניגוד לחברות רבות אין מדובר בבניית אתר וזה הכל, אלא בשירות תמידי ואחריות תמידית לשמור את האתר והעסק שלכם בטוחים, מעודכנים וחדשניים מבלי להיכנס להוצאות מטורפות ומבלי לשלם שוב ושוב על בניית אתר בגלל התחדשות הטכנולוגיה.


רוצים לדבר על שיווק באינטרנט? התקשרו 052-540-2574 או מלאו את הפרטים:

Captcha