קידום אורגני - SEO

הנכוחות של כל עסק באינטרנט מתחילה כמובן בבניית אתר אינטרנט!
אין ספק שכל עסק צריך אתר אינטרנט, החשיבות שלו גדולה והוא הבית של העסק באינטרנט...אך אתר אינטרנט אינו מספיק.

אלפי אתרים ישראלים וכ- 600 מליון אתרים בעולם...אז איך מישהו ימצא את האתר שלך?

בדיוק בשביל לחבר בין קהל היעד שלנו לבין האתר שלנו אנו עושים קידום אתרים.
קידום אתרים מוביל למציאת האתר שלנו בגוגל, בתנועה לאתר שלנו ובלקוחות חדשים לעסק שלנו.

קידום אתרים - קידום אורגני

קידום אורגני הם שלל פעולות שמובילות את האתר שלנו להופיע במקומות הראשונים במנוע החיפוש של גוגל.
כמובן שישנם עוד מנועי חיפוש בעולם, אך הדגש בארצנו יהיה על גוגל מכיוון שהוא מנוע החיפוש הפופולארי ביותר.
למה אנחנו צריכים קידום אורגני? בכל שנה יש מאות מיליוני חיפושים בגוגל, ומספר האתרים רק עולה ועולה...הקידום האורגני תורם לגוגל להבין שהאתר שלנו מתאים לביטוי שהמשתמש חיפש, הקידום האורגני בעצם מייסע לגוגל להסיק שאם הוא יציג, באופן אורגני, את האתר שלנו בתוצאות החיפוש הראשונות, הוא בעצם יתן למשתמש שלו, לגולש שחיפש בו, חווית גלישה טובה ואיכותית מכיוון שהאתר שלנו ראוי ומתאים להופיע בתוצאה הזו והוא מאוד רלוונטי לחיפוש המסויים הזה.

אז אנחנו אכן מעוניינים בלקוחות חדשים ובתנועה לאתר שלנו וגוגל מצידו מעוניין להמשיך להוביל ולהיות מנוע החיפוש הפופולארי והמצליח ביותר והגולש מעוניין למצוא את התוצאות הטובות והמתאימות ביותר למה שהוא חיפש...כך שבסופו של דבר כולם יוצאים מורווחים...

אבל איך עובד הקידום האורגני? או במילים אחרות איך גוגל יודע לקדם למקומות הראשונים את האתר שלנו ולא אתר אחר? לגוגל מערכת סריקה ורובוטים שונים שכל הזמן בודקים ועוברים על כל האתרים שבאוויר ועל כל התוכן שבאינטרנט ולפי אלגוריתמים שונים גוגל מגיע למסקנות לגבי כל אתר ואתר ומדרג אותו בהתאם.
אז איך מנצחים את האתרים האחרים וגורמים לאלגוריתמים להבין שהאתר שלנו עדיף? ב-3 רבדים שמורכבים משלל פעולות.

קידום אתרים - איך נעשה קידום אורגני

קידום אורגני ייעשה ב-3 רבדים שיחד יוצרים קידום אורגני מושלם ושיווק אינטרנטי מנצח:

קידום אתרים קידום אורגני     קידום אתרים: קידום אורגני בשלב בניית אתר אינטרנט

קידום אורגני מתחיל עוד בשלב תכנון האתר. יש לבחון מהן מילות המפתח האופטימליות והמתאימות לנו ולעשות מחקר שמלמד אותנו כיצד לבחור את אותם ביטויים מתאימים.
קידום אורגני ממשיך בשלב הכתיבה לאתר האינטרנט, במהלך הכתיבה אנחנו נשתמש במילות המפתח הנכונות ונשלב אותן באופן רלוונטי בתוכן שלנו (כתיבת מאמרי SEO).

וכמובן שקידום אורגני הוא חלק משלב בניית אתר אינטרנט, כאשר בשלב זה נשלב את התוכן ואת האלמנטים הנכונים שיעזרו לאתר שלנו לדלג ולקפוץ למעלה בתוצאות החיפוש של גוגל.

* אך גם אם כבר יש לנו אתר אינטרנט קיים והבנו שהוא לא תוכנן, נכתב או נבנה באופן שתורם לקידום האורגני שלנו, אנחנו בהחלט יכולים לבצע בו אופטימיזציה ולהפוך אותו לנגיש ומתאים יותר למנוע החיפוש של גוגל וגם לגולשים בו.

קידום אתרים קידום אורגני     קידום אתרים: קידום אורגני בעזרת ניהול אתר אינטרנט קיים

המון בעלי עסקים מאמינים שלאחר שיש להם אתר אינטרנט מושלם, הם יכולים לעזוב אותו ולתת לו לרחף אי שם באינטרנט לבדו...אך זוהי טעות!

יש לדאוג לניהול אתר אינטרנט נכון ומקצועי באופן קבוע!

ניהול אתר אינטרנט הוא חשוב גם לחוויית הגולש שלנו באתר ולעדכונים שונים שאנחנו מעוניינים לבצע אך לא רק, ניהול אתר נכון ומקצועי תורם בהחלט גם לקידום אתרים או ליתר דיוק לקידום אורגני.
גוגל מבין שהאתר הזה שומר על רלוונטיות, שהוא מתעדכן כל הזמן, שהוא איכותי, דינמי וגדל כל הזמן ובזכות זה הוא מסיק שהוא טוב לגולשים והמחפשים שלו ומקדם אותו בדירוג תוצאות החיפוש.
לכן גם אם יש לנו אתר קיים נפלא ומושלם אנחנו נדאג לשמור על עקביות, להוסיף ולשנות לו מלל, תמונות, סרטוני וידאו ועוד...

קידום אתרים קידום אורגני     קידום אתרים: קידום אורגני עושים גם מחוץ לאתר האינטרנט שלנו

לאחר שאנחנו בטוחים באתר האינטרנט שלנו ויודעים שהוא נגיש ונכון לגוגל ולגולשים שלנו, יחד עם ניהול אתר מקצועי ופעולות קבועות עם עדכונים שוטפים...הגיע הזמן לצאת מהאתר שלנו לאתרים אחרים.

גוגל רואה את התמונה כולה ולא רק את אתר האינטרנט הספציפי שלנו ולכן הנוכחות שלנו במקומות שונים באינטרנט חשובה מאוד. מה הכוונה? קישורים וכניסות לאתר!

בעזרת כלים מדויקים אנחנו נדע באילו פורומים, אינדקסים ואתרים כדאי לנו להפיץ קישורים לאתר שלנו, באופן איכותי ורלוונטי ועם תוכן נכון.
בנוסף בעזרת הרשתות החברתיות ובעזרת שיווק בפייסבוק ופרסום ביוטיוב אנחנו ניצור תנועה לאתר שלנו ונצליח להביא עוד ועוד גולשים לבקר בו.

והמסקנות של גוגל? אם ישנם קישורים של האתר שלנו באתרים שהוא מדרג כאתרים טובים...כנראה שגם האתר שלנו הוא טוב ושווה דירוג גבוהה.
ואם ישנם המון ביקורים באתר שלנו ותנועה של אנשים שנכנסים ומשוטטים בתוכו אז כנראה שהוא מעניין ואיכותי. (ובעזרת בניית אתר אינטרנט ייחודי מעניין וניהול אתר אינטרנט מקצועי אנחנו גם נזכה לאחוזי נטישה נמוכים מאוד מהאתר שלנו מה שאפילו יעצים את הדירוג שלנו בגוגל - אחוזי נטישה נמדדים בזמן ובכמות הדפים באתר שלנו שבהם הגולש ביקר, הכוונה היא שגולש שנכנס לאתר שלנו יגלוש וישהה בו ולא יגיע לאתר ומיד יברח ממנו)

קידום אתרים - קידום אורגני לסיכום

שלושת הרבדים הללו והפעולות השונות שהם כוללים יוצרים את הקידום האורגני, ובעזרת פעולות נוספות שונות ומקצועיות אנו משיגים קידום אורגני מושלם.
כיום יותר ויותר גולשים מעדיפים את תוצאות החיפוש האורגניות והמודעות להבדל בין תוצאת חיפוש אורגנית לממומנת עולה ועולה. כן יש לקחת בחשבון שהפעולות הללו חייבות להיעשות במקצועיות, תוך בקרה נכונה איכותית ולא מוגזמת ושהתוצאות הצפויות, הלוא הן להגיע למקומות הראשונים בגוגל, לוקחות זמן ואינן מיידיות, אך הזמן והכסף שאנו משקיעים בקידום אורגני בהחלט מצדיק את עצמו ויוצר עבורנו נוכחות איתנה באינטרנט בכלל ובמנוע החיפוש בפרט ובסופו של דבר, תנועה אורגנית לאתר מביאה ללא ספק גם לקוחות חדשים לעסק שלנו.
לקוחותינו הרבים נהנים מקידום אורגני איכותי, תוך שקיפות כמעט מלאה לפעולות שנעשות עבורן ותוך בקרה ומעקב המתבטאים בדוחות חודשיים שמוצגים להם. 


רוצים לדבר על שיווק באינטרנט? התקשרו 052-540-2574 או מלאו את הפרטים:

Captcha