קידום ממומן - PPC

קידום ממומן בגוגל יוצר עבורנו נוכחות באינטרנט ויוצר עבורנו חשיפה כמעט מיידית תמורת הקמת קמפיין ותשלום עבורו לגוגל.
ישנם 3 סוגים של קידום ממומן בגוגל ולכל אחת מטרות שונות:

קידום עסקים בעזרת שיווק בפייסבוק ופרסוםבפייסבוק    קידום אתרים: קידום ממומן לפי מילות מפתח

קידום ממומן שמביא אותנו לראש תוצאות החיפוש בגוגל באופן מהיר מאוד, מיידי. 
קידום זה נעשה ע"י קמפיין בגוגל וכשמו כן הוא - ממומן. כלומר, אנחנו מבקשים מגוגל שיראה ויחשוף אותנו בדף הראשון של תוצאות החיפוש שלו, בהתאם למילות המפתח הרלוונטיות, עם פילוח מסוים אותו אנחנו מגדירים לו ובתמורה אנחנו נותנים לו כסף עבור כל הקלקה.
ההקלקות יכולות להוביל לאתר האינטרנט שלנו או לדף נחיתה.

המקצועיות והמומחיות מגיעה עם מחקר מילות מפתח נכון ורלוונטי, עם קמפיין ממוקד ויעיל עם ניסוח מודעות ועם אופטימיזציה תמידית לטובת תוצאות טובות יותר, כלומר יותר הקלקות בפחות כסף.

קידום עסקים בעזרת שיווק בפייסבוק ופרסוםבפייסבוק    קידום אתרים: קידום ממומן ברשת המדיה

קידום ממומן שמשתמש ברשת המדיה (רשת השותפים של גוגל) הוא קמפיין שמתבצע באמצעות באנרים שונים באתרים שהקצו לגוגל מקום באתר שלהם . 
קידום ממומן זה נעשה ע"י קמפיין בגוגל ובו אנחנו מבקשים מגוגל שיראה ויחשוף באנרים מעוצבים שאנחנו מכינים לטובת הקמפיין. גוגל חושף את הבאנרים שלנו באתרים שעובדים איתו בשותפות וההקלקות על הבאנרים הללו יכולות להוביל לאתר האינטרנט שלנו או לדף נחיתה. אנו משלמים לגוגל עבור ההקלקות הללו.

המקצועיות והמומחיות מגיעה עם קמפיין מדויק וממיר במיוחד, ניסוח נכון, עיצוב באנרים ייחודים אופטימיזציה תמידית לטובת תוצאות טובות יותר, כלומר יותר הקלקות בפחות כסף

קידום עסקים בעזרת שיווק בפייסבוק ופרסוםבפייסבוק  קידום אתרים: קידום ממומן ורימרקטינג 

קידום ממומן שמתבסס על רימרקטינג גם משתמש ברשת המדיה (רשת השותפים של גוגל).
מדובר בקמפיין בו אנחנו משתילים קוד באתר האינטרנט או בדף הנחיתה שלנו מה שגורם לכל גולש שביקר בדף זה לשוב ולראות את הבאנרים שלנו באתרים שונים שהקצו לגוגל מקום באתר שלהם . 
קידום ממומן זה נעשה ע"י קמפיין בגוגל ובו אנחנו מבקשים מגוגל שיראה ויחשוף באנרים מעוצבים שאנחנו מכינים למי שביקר בעבר באתר או בדף הנחיתה שלנו ו"ירדוף" אחריו. גוגל חושף את הבאנרים שלנו באתרים שעובדים איתו בשותפות לגולשים הרלוונטיים וההקלקות על הבאנרים הללו יכולות להוביל לאתר האינטרנט שלנו או לדף נחיתה. קמפיין רימרקטינג עם באנרים "רודפים" מעולה בשילוב קמפיין בפייסבוק או בגוגל. אנו משלמים לגוגל עבור ההקלקות הללו.

המקצועיות והמומחיות מגיעה עם קמפיין מדויק וממיר במיוחד, ניסוח נכון, עיצוב ייחודי אופטימיזציה תמידית לטובת תוצאות טובות יותר, כלומר יותר הקלקות בפחות כסף. 


רוצים לדבר על שיווק באינטרנט? התקשרו 052-540-2574 או מלאו את הפרטים:

Captcha